.
Twoja baza, twojabaza, Marketing dla firm, Marketing, Reklama, Reklama Łódź, Reklama lodz, Marketing Łódź, Marketing lodz, Agencja marketingowa , Agencja marketingowa łódź, Agencja marketingowa lodz, Najlepsza agencja marketingowa, Najlepsza agencja marketingowa lodz, Najlepsza agencja marketingowa łódź, Prowadzenie FB, Prowadzenie fan page, Prowadzenie fan page lodz, Prowadzenie fan page łódź, Strategia marketingowa łódź, Strategia marketingowa lodz, Strategia marketingowa, Dobra strategia marketingowa, Ktoś od marketingu łódź, Ktos od marketingu lodz, Marketingowcy , Marketingowcy łódź, Marketingowcy lodz, Agencja kreatywna , Agencja kreatywna lodz, Agencja kreatywna łódź, Sesje łódź, Sesje lodz, Grafika, Grafika łódź, Grafika lodz, Studio fotograficzne, Najlepsze Studio Fotograficzne, Najlepsze Studio Fotograficzne w Łodzi, Najlepsze Studio Fotograficzne w lodzi, Tworzenie stron www, Tworzenie stron www łódź, Tworzenie stron www lodz, Tworzenie stron internetowych, Tworzenie stron internetowych lodz, Tworzenie stron internetowych łódź, Marketing szeptany łódź, Marketing szeptany lodz, Zewnętrzny marketing, Zewnetrzny marketing, Zewnętrzny marketing Łódź, Zewnetrzy marketing lodz, Zewnętrzny dział marketingu, Zewnetrzny dzial marketingu, Social media , Specjaliści social media, Jak prowadzić fb, Jak prowadzić fan page, Jak prowadzić fan page łódź, Jak prowadzic fan page lodz, Najlepsze agencje reklamowe w Łodzi, Najlepsze agencje reklamowe w lodzi, Najlepsze agencje marketingowe , Skuteczna strategia marketingowa, Skuteczna strategia rozwoju, Skuteczna strategia rozwoju lodz, Reklama Facebook, Reklama Facebook lodz, Reklama Facebook łódź, Reklama Instagram łódź, Reklama Instagram lodz, Reklama w radio Łódź , Reklama w radiu lodz, Reklama w prasie łódź , Reklama social media łódź, Reklama social media lodz, Pr łódź, Pr lodz, Eventy łódź, Eventy lodz, Reklama w kinie łódź, Reklama w kinie lodz, Media społecznościowe łódź, Reklama w mediach, Reklama w mediach łódź
Menu Zamknij
.

O nas

Dowiedz się z kim masz do czynienia

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to osobowości. Na zdjęciu Ala, to ona jest in touch z całym światem, a reszta pracuje na backstagu. Najpiękniejsze jest to, że każde z nas dopełnia się się niczym yin i yang. Uzupełniamy swe światy niosąc pomoc niemalże w każdej sferze związanej z marketingiem. Doświadczenie marketingowe, kontakty w mediach do tego dysponowanie profesjonalnym studiem i jednym z najlepszych łódzkich fotografów tworzy z nas team mogący czynić cuda.

Zobacz nas też na:

Social media

Od lat popularność social mediów wzrasta. Na dzień dzisiejszy, dla wielu jest to cenne źródło informacji, dla niektórych jedyne. Dlatego też tak bardzo doceniamy wagę portali społecznościowych i mamy świadomość, że obecność na nich Twojej firmy stanowi o tym czy jesteś widoczny, czy też nie. Do promocji Twojej marki wykorzystujemy takie portale społecznościowe jak Facebook, Instagram, YouTube czy blogi. Przygotowujemy dobrą strategię marketingu szeptanego, opartą o nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu tworzymy wpisy, które są w stanie wygenerować duży ruch na twojej stronie, a co za tym idzie, spowoduje, że będziesz bardziej rozpoznawalny i zyskasz wielu nowych klientów oraz zadbasz o tych stałych.

Przygotowując płatną kampanię stosujemy ustawienia, dzięki którym jesteśmy w stanie precyzyjnie określić Twoją grupę docelową; wiek Twojego Klienta; wykształcenie, status społeczny, zainteresowania czy miejsce zamieszkania. Przekłada się to na efekt w postaci dużej grupy odbiorców – przy możliwie najniższym budżecie na reklamę.

Tworzenie stron www
i sklepów internetowych

Budując stronę internetową mamy na uwadze, że jest ona wizytówką Twojej firmy . Dlatego też wykorzystujemy całą naszą wiedzę i serce, aby była ona idealnie dopasowana  do Twojej wizji oraz potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Naszą misja jest stworzenie niepowtarzalnego dzieła, które pozostanie w ludzkiej pamięci, a także będzie czytelne, przejrzyste oraz responsywne.

Jeżeli do działalności Twojej firmy niezbędny jest sklep internetowy, stworzymy go dla Ciebie. Zadbamy o to aby był intuicyjny i komfortowy dla Twoich klientów. Zakupy w nim będą czysta przyjemnością.

Fotografia

Wizerunek Twojej firmy jest niezmiernie ważny, dlatego też współpracujemy z najlepszym fotografem, który potrafi uwiecznić na zdjęciach to co jest najistotniejsze w Twojej firmie. Posiadamy własne studio fotograficzne dzięki czemu zdjęcia są tak profesjonalne, że wykorzystujemy je do promocji Twojej firmy w Internecie oraz portalach społecznościowych.  Jeśli posiadasz sklep internetowy, uzupełnimy go o zdjęcia packshot czyli zdjęcia reklamowe zarówno produktowe jak i modowe. Uwiecznimy także ważne wydarzenia i najfajniejsze momenty w życiu Twojej firmy.

Krótkie filmy

Jedną z najlepszych form reklamy są krótkie filmy reklamowe, które w bardzo obrazowy sposób pokazują walory produktów i usług.  Zajmujemy się zarówno produkcją takich filmów, ścieżką dźwiękową jak i ich dystrybucją w telewizji komercyjnej, internetowej oraz np. na ekranach kin z którymi współpracujemy. Wszystko w jednym miejscu – czyli w Twojej Bazie.

Copywriting

Wikipedia mówi, że copy to etap artystyczny w tworzeniu reklamy i zgadzamy się w tym w 100%. Wymyślamy, obmyślamy i dopasowujemy tak aby wszystko grało. Dobry slogan, fajny tekst na bloga a może spot, który zapadnie w pamięć? Mówisz i masz.
Copy BAZA to fajna baza.

Projekty i wydruki

Graficy to specyficzni ludzie, fakt. Mamy, znamy, wiemy ale naszego da się przekonać do dobrych wyborów. Projektujemy fantastyczne wizytówki, niezwykłe ulotki, super banery i inne bajery. Mamy zniżki w drukarni i nie zawahamy się ich użyć dla naszych Klientów.

Eventy

Wydarzenia, które pobudzają zmysły. A tak na poważnie to jesteśmy w stanie zorganizować każde, nawet najbardziej dostojne i eleganckie spotkanie. Pokaz, warsztaty, wystawa, bankiet, event firmowy, a może koncert? Bardzo chętnie wszystko ogarniemy.

UWAGA

Rozpoczynając z nami współpracę robicie to na własne ryzyko.

Jesteśmy szaleni i mamy czasem nietuzinkowe pomysły. Dostosujemy naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów, ale z doświadczenia wiemy, że dobrze nas słuchać.

Style - przykład
.