fbpx

O nas

Dowiedz się z kim masz do czynienia. Kim jesteśmy?

Nasz zespół to osobowości. Na zdjęciu Ala, to ona jest in touch z całym światem, a reszta pracuje na backstage’u. Najpiękniejsze jest to, że każde z nas dopełnia się się niczym yin i yang. Uzupełniamy swe światy niosąc pomoc niemalże w każdej sferze związanej z marketingiem. Doświadczenie marketingowe, kontakty w mediach do tego dysponowanie profesjonalnym studiem i jednym z najlepszych łódzkich fotografów tworzy z nas team mogący czynić cuda.

Zobacz nas też na:

Social media

Od lat popularność social mediów wzrasta. Na dzień dzisiejszy, dla wielu jest to cenne źródło informacji, dla niektórych jedyne. Dlatego też tak bardzo doceniamy wagę portali społecznościowych i mamy świadomość, że obecność na nich Twojej firmy stanowi o tym czy jesteś widoczny, czy też nie. Do promocji Twojej marki wykorzystujemy takie portale społecznościowe jak Facebook, Instagram, YouTube czy blogi. Przygotowujemy dobrą strategię marketingu szeptanego, opartą o nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu tworzymy wpisy, które są w stanie wygenerować duży ruch na twojej stronie, a co za tym idzie, spowoduje, że będziesz bardziej rozpoznawalny i zyskasz wielu nowych klientów oraz zadbasz o tych stałych.

Przygotowując płatną kampanię stosujemy ustawienia, dzięki którym jesteśmy w stanie precyzyjnie określić Twoją grupę docelową; wiek Twojego Klienta; wykształcenie, status społeczny, zainteresowania czy miejsce zamieszkania. Przekłada się to na efekt w postaci dużej grupy odbiorców – przy możliwie najniższym budżecie na reklamę.

Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Budując stronę internetową mamy na uwadze, że jest ona wizytówką Twojej firmy. Dlatego też wykorzystujemy całą naszą wiedzę i serce, aby była ona idealnie dopasowana do Twojej wizji oraz potrzeb obecnych i potencjalnych klientów. Naszą misja jest stworzenie niepowtarzalnego dzieła, które pozostanie w ludzkiej pamięci, a także będzie czytelne, przejrzyste oraz responsywne.

Jeżeli do działalności Twojej firmy niezbędny jest sklep internetowy, stworzymy go dla Ciebie. Zadbamy o to aby był intuicyjny i komfortowy dla Twoich klientów. Zakupy w nim będą czystą przyjemnością.

Fotografia

Wizerunek Twojej firmy jest niezmiernie ważny, dlatego też współpracujemy z najlepszym fotografem, który potrafi uwiecznić na zdjęciach to co jest najistotniejsze w Twojej firmie. Posiadamy własne studio fotograficzne dzięki czemu zdjęcia są tak profesjonalne, że wykorzystujemy je do promocji Twojej firmy w Internecie oraz portalach społecznościowych.  Jeśli posiadasz sklep internetowy, uzupełnimy go o zdjęcia packshot czyli zdjęcia reklamowe zarówno produktowe jak i modowe. Uwiecznimy także ważne wydarzenia i najfajniejsze momenty w życiu Twojej firmy.

Krótkie filmy

Jedną z najlepszych form reklamy są krótkie filmy reklamowe, które w bardzo obrazowy sposób pokazują walory produktów i usług.  Zajmujemy się zarówno produkcją takich filmów, ścieżką dźwiękową jak i ich dystrybucją w telewizji komercyjnej, internetowej oraz np. na ekranach kin z którymi współpracujemy. Wszystko w jednym miejscu – czyli w Twojej Bazie.

Copywriting

Wikipedia mówi, że copy to etap artystyczny w tworzeniu reklamy i zgadzamy się w tym w 100%. Wymyślamy, obmyślamy i dopasowujemy tak aby wszystko grało. Dobry slogan, fajny tekst na bloga a może spot, który zapadnie w pamięć? Mówisz i masz.
Copy BAZA to fajna baza.

Projekty i wydruki

Graficy to specyficzni ludzie, fakt. Mamy, znamy, wiemy ale naszego da się przekonać do dobrych wyborów. Projektujemy fantastyczne wizytówki, niezwykłe ulotki, super banery i inne bajery. Mamy zniżki w drukarni i nie zawahamy się ich użyć dla naszych Klientów.

Scroll to Top