fbpx

O nas

Dowiedz się z kim masz do czynienia. Kim jesteśmy?

Nasz zespół to osobowości. Na zdjęciu Ala, to ona jest in touch z całym światem, a reszta pracuje na backstage’u. Najpiękniejsze jest to, że każde z nas dopełnia się się niczym yin i yang. Uzupełniamy swe światy niosąc pomoc niemalże w każdej sferze związanej z marketingiem. Doświadczenie marketingowe, kontakty w mediach do tego dysponowanie profesjonalnym studiem i jednym z najlepszych łódzkich fotografów tworzy z nas team mogący czynić cuda.

Zobacz nas też na:

Twoja Baza Alicja Borowska
Twoja Baza marketing

Social media

Od lat popularność social mediów wzrasta. Na dzień dzisiejszy, dla wielu jest to cenne źródło informacji, dla niektórych jedyne. Dlatego też tak bardzo doceniamy wagę portali społecznościowych i mamy świadomość, że obecność na nich Twojej firmy stanowi o tym czy jesteś widoczny, czy też nie. Do promocji Twojej marki wykorzystujemy takie portale społecznościowe jak Facebook, Instagram, YouTube czy blogi. Przygotowujemy dobrą strategię marketingu szeptanego, opartą o nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu tworzymy wpisy, które są w stanie wygenerować duży ruch na twojej stronie, a co za tym idzie, spowoduje, że będziesz bardziej rozpoznawalny i zyskasz wielu nowych klientów oraz zadbasz o tych stałych.

Przygotowując płatną kampanię stosujemy ustawienia, dzięki którym jesteśmy w stanie precyzyjnie określić Twoją grupę docelową; wiek Twojego Klienta; wykształcenie, status społeczny, zainteresowania czy miejsce zamieszkania. Przekłada się to na efekt w postaci dużej grupy odbiorców – przy możliwie najniższym budżecie na reklamę.

Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Budując stronę internetową mamy na uwadze, że jest ona wizytówką Twojej firmy. Dlatego też wykorzystujemy całą naszą wiedzę i serce, aby była ona idealnie dopasowana do Twojej wizji oraz potrzeb obecnych i potencjalnych klientów. Naszą misja jest stworzenie niepowtarzalnego dzieła, które pozostanie w ludzkiej pamięci, a także będzie czytelne, przejrzyste oraz responsywne.

Jeżeli do działalności Twojej firmy niezbędny jest sklep internetowy, stworzymy go dla Ciebie. Zadbamy o to aby był intuicyjny i komfortowy dla Twoich klientów. Zakupy w nim będą czystą przyjemnością.

Twoja Baza tworzenie stron www
Twoja Baza fotografia

Fotografia

Wizerunek Twojej firmy jest niezmiernie ważny, dlatego też współpracujemy z najlepszym fotografem, który potrafi uwiecznić na zdjęciach to co jest najistotniejsze w Twojej firmie. Posiadamy własne studio fotograficzne dzięki czemu zdjęcia są tak profesjonalne, że wykorzystujemy je do promocji Twojej firmy w Internecie oraz portalach społecznościowych.  Jeśli posiadasz sklep internetowy, uzupełnimy go o zdjęcia packshot czyli zdjęcia reklamowe zarówno produktowe jak i modowe. Uwiecznimy także ważne wydarzenia i najfajniejsze momenty w życiu Twojej firmy.

Krótkie filmy

Jedną z najlepszych form reklamy są krótkie filmy reklamowe, które w bardzo obrazowy sposób pokazują walory produktów i usług.  Zajmujemy się zarówno produkcją takich filmów, ścieżką dźwiękową jak i ich dystrybucją w telewizji komercyjnej, internetowej oraz np. na ekranach kin z którymi współpracujemy. Wszystko w jednym miejscu – czyli w Twojej Bazie.

Twoja Baza filmy
Twoja Baza copywriting

Copywriting

Wikipedia mówi, że copy to etap artystyczny w tworzeniu reklamy i zgadzamy się w tym w 100%. Wymyślamy, obmyślamy i dopasowujemy tak aby wszystko grało. Dobry slogan, fajny tekst na bloga a może spot, który zapadnie w pamięć? Mówisz i masz.
Copy BAZA to fajna baza.

Projekty i wydruki

Graficy to specyficzni ludzie, fakt. Mamy, znamy, wiemy ale naszego da się przekonać do dobrych wyborów. Projektujemy fantastyczne wizytówki, niezwykłe ulotki, super banery i inne bajery. Mamy zniżki w drukarni i nie zawahamy się ich użyć dla naszych Klientów.

Twoja Baza wydruki reklamowe
Scroll to Top